Про це повідомляє сектор комунікації Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області.

У селі Їжівці Сторожинецького району 26 грудня троє чоловіків у масках та форменому одязі зі зброєю увірвалися в піцерію з криком: «Працює СБУ, у приміщенні вибухівка та терорист!» і почали погрожувати присутнім застосуванням зброї. Власник піцерії, запідозривши, що ці люди стосунку до правоохоронних органів не мають, одразу звернувся до працівників місцевого відділу поліції.

Заступник начальника Сторожинецького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області Ігор Хімейчук розповів, що працівники карного розшуку ГУНП у Чернівецькій області та місцевого відділу поліції встановили власника транспортного засобу, яким утікали молодики, а згодом і всіх учасників злочину. Згодом в одного зі зловмисників удома знайшли макети вогнепальної зброї, гранати Ф-1, димові шашки, бронежилети, формений одяг, маски, патрони, ножі тощо.

Виявилося, що в піцерію увірвалися 20-річний мешканець села Драчинці Кіцманського району та двоє місцевих мешканців, 19 та 23 років. Раніше до кримінальної відповідальності їх не притягували.

За словами молодиків, у заклад вони вломилися, щоб зловити особу, з якою мали конфлікт інтересів. У такий спосіб вони хотіли з ним поквитатися.

Один зі зловмисників, мешканець села Драчинці розповів, що амуніцію, макети зброї, боєприпасів, гранати та інші речі вони придбали через мережу Інтернет.

Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області Олександр Чубей розповів, що за цим фактом розпочато кримінальне провадження, передбачене ч. 4 ст. 296 (хуліганство) Кримінального кодексу України. Санкція статті – позбавлення волі строком до семи років. Також наразі вирішують питання про відкриття кримінального провадження за ознаками злочину, передбаченого ст. 353 (самовільне присвоєння владних повноважень або звання службової особи) Кримінального кодексу України.

Вилучені речі працівники поліції направили на експертизу. Після отримання висновків експертів буде ухвалено рішення про остаточну правову кваліфікацію дій усіх учасників цієї події.