14 березня у Львові стартує чемпіонат з вуличного танцю. Проходитиме він у клубі «Далі». На нього зареєструвалося 32 команди із всієї України. Чемпіонат відбувається в рамках проекту «Львів – місто вуличного танцю».

Серед учасників чемпіонату запрошено 8 топових команд. «Ruffneck Attack» із Києва, «CherNiggaz» із Чернігова, «Underfloor» із Чернівців.

Також братимуть участь і збірні команди - East side bboys - збірна Запоріжжя, Дніпропетровська, Артемівська, «H-blast/Tatanaka» - із Харкова та Донецьку, “South B-Boys Front “ - із Ялти, Одеси та Миколаєва, «On traffic» - збірна із Полтави та Миргорода.

Львів представлятимуть хлопці із команди «Cyphers crew». Усі команди досягли чималих успіхів у сфері танцю та володіють немалою кількістю нагород.

Судді фестивалю будуть із Дніпропетровська, Києва, а також B-boy KLEJU із Польщі.

"Метою проведення чемпіонату є показ культур сучасного танцю, так, щоб це було цікаво як для експертів у обраній сфері, так і для звичайних глядачів та гостей свята, а також популяризація сфери сучасних вуличних танців у Львові, залучення молоді до проведення змагань, майстер-класів, jam", - повідомила керівник проекту Ольга Ксенчич.

"На фестивалі буде визначено кращих танцюристів та колективів України у танцювальній дисциплініБрейк-данс. Призовий фонд - 5 тис грн.: 1 місце - 4 тис. грн., 2 місце - 1 тис. грн.", - додала вона.

Організатори фестивалю - Львівський середок "СІМ", ЛМГО "ФРІ". Захід  проводиться за підтримки управління культури та туризму,  управління у справах молоді сім'ї та спорту Львівської Міської Ради.