Про це Вголосу повідомила прес-секретар прокурора області Вікторія Скорикова.

За словами Середи, новопризначений прокурор області є досвідченим працівником, який з 2000 по 2007 рік працював в органах прокуратури Сумської області. Наступні три роки в Генеральній прокуратурі на посадах прокурора відділу, старшого прокурора відділу, заступника начальника управління та заступника начальника відділу. У 2010 році наказом Генерального прокурора України був призначений на посаду заступника прокурора Автономної Республіки Крим, а на початку 2012 року переведений на посаду заступника прокурора Одеської області. Згодом, знову повернувся до роботи в Генеральну прокуратуру України.

Григорій Середа зазначив, що за такий короткий період часу мало хто має таку карту проходження – послідовну і систематичну, що поза сумнівом свідчить про високий потенціал нового прокурора Черкаської області.

Після урочистого представлення, Геннадія Дем’яненка також привітали керівники органів влади і правоохоронних органів та працівники апарату прокуратури області.

На завершення заступник Генерального прокурора України додав, що у зв’язку зі значними змінами у законодавстві, які відбулися у минулому році, органи прокуратури повинні працювати в новому режимі, при цьому побажав Геннадію Дем’яненку досягнути поставлених цілей, зміцнити напрацьовані традиції та примножити нові.