Про викрадення Василя Сергієнка повідомила його мати, інформує прес-служба Черкаської обласної організації ВО «Свобода».

Викрадення активіста сталось 4 квітня 2014 року близько 20:30. На подвір’ї та на дорозі від будинку виявили сліди крові. Розпочато слідчі дії за фактом нападу й викрадення людини.

«Свободівці» вважають, що причиною викрадення стала журналістська діяльність Василя Сергієнка, зокрема серія його статей, що викривають злочинну діяльність одного із місцевих багатіїв-латифундистів «регіонала» Геннадія Бобова.

Як стверджують представники «Свободи», Василеві Сергієнку неодноразово погрожували через його журналістську та патріотичну діяльність.

«Ми вимагаємо від реваншистів-«регіоналів» та їхніх лакеїв негайно та добровільно повернути живим та неушкодженим журналіста, громадського діяча, активіста Революції гідності, прихильника ВО «Свобода» Сергія Василенка. Закликаємо обласне управління міліції та обласну прокуратуру негайно узяти під особистий контроль справу розшуку Василенка та встановлення осіб його викрадачів, зокрема замовників викрадення, і вжити усіх невідкладних заходів, щоби журналіста було знайдено, а людей, причетних до його викрадення й катувань – покарано з усією суворістю. Якщо справедливого слідства та суду не відбудеться, громада завжди має легітимне право на власний, народний суд за законами революційного часу», – наголосив голова Черкаської обласної організації ВО «Свобода» Юрій Ботнар.