У с. Новоселиця Черкаської області поблизу колії знайшли мертвим 19-річного хлопця-сироту.

Про це повідомляють "Надзвичайні новини".

Відпочивав з друзями

У день трагедії хлопець відпочивав із друзями та своєю дівчиною у сусідньому селі. Після сварки з коханою Артем вирішив йти додому пішки. Зранку працівники залізниці знайшли його мертвим біля колії.

Голова селищної ради Новоселиці розповідає, що він не вірить, що хлопця збив потяг, бо так його тіло було б значно понівеченішим.

"Артем був сиротою і всяке переживав"

Батько-опікун Артема розповів, що хлопець був сиротою. Із рідних у нього залишився лише брат та дядько. Відтак його віддали у прийомну родину. Чоловік не вірить, що його вихованець міг вчинити самогубство через сварку з дівчиною, бо за його словами, Артем пережив набагато більше трагедій у своєму житті та не здавався.

Місце прокляте

Місцеві жителі розповіли, що місце, де знайшли тіло хлопця "прокляте". Там часто гинуть люди. Проте вони не вірять у версію про самогубство Артема. Підозрюють, що це - вбивство. Людей також насторожило, що хлопця швидко віддали рідним для поховання, ніби хотіли щось приховати. Також місцеві обурені, що поліція не розпочала розслідування за фактом трагедії.