Жінка спочатку ножем поранила свого чоловіка, а наступного дня вбила доньку  та жорстоко катувала собаку.
Про це йдеться в сюжеті ТСН.
Це була пекельна ніч, згадують сусіди – вони чули крики з будинку родини. Але це було далеко не вперше, і зазвичай все миналося, тож втручатися ніхто не наважувався. Люди розуміли: якщо кричать, то в родині – загострення. «Коли напади находять на неї... Туди ніхто не може підійти, ви розумієте», - кажуть сусіди.
На такі дебоші селяни завжди викликали поліцію, та цього разу зайти до будинку було непросто – жінка не відчиняла. «Вона була у стані агресії, практично не контролювала свої дії. Тим більше з таким діагнозом, тобто в стані такого афекту», - каже керівник поліції Срібнянського району Олександр Желіба.
Та коли копи таки потрапили до будівлі – побачене їх шокувало. Підлога була в крові – жінка жорстоко познущалася із домашнього пса. Почали шукати дитину та знайшли без ознак життя і без видимих тілесних ушкоджень. Причину смерті дівчинки встановлюють, за попередньою інформацією, її задушили. «Лежала вона на ліжку, роздягнута, накрита простинкою. А вночі вона собаку мучила. Кишки були в залі, собака у ванній, а у ведрі — печінка», - розповіли моторошні подробиці люди.

Жінку затримали і одразу забрали до психлікарні. Госпіталізований після поранення чоловік виписався і зник. У будинку після трагедії сусіди прибирали, як могли, але попри це у помешканні досі нейморівний безлад і антисанітарія. Там немає жодної фотографії маленької дівчинки, дитячих речей зовсім мало.
Увесь трагізм цієї історії родичі, сусіди і соціальні служби усвідомили лише після моторошної ночі – здогадувалися, що Катрусини батьки періодично проходять лікування у психіатричних закладах, знали, що між собою влаштовують бійки, але про те, що 4-річна дівчинка у небезпеці, не припускали. «На людях ми не бачили агресії до дитини, навпаки вона казала, що за дитину всіх повбиває», - пригадують селяни.
Лікарі і вихователі дитсадка розповідають, що на Каті ніколи не бачили синців та побоїв, а її мама, попри діагноз, чудово виконувала свої обов'язки. Кожен раз, коли батьки лікувалися у спеціалізованому закладі, Катя жила у районній лікарні. Медики кажуть, що дівчинка була слухняна, вихована і доглянута. «Про те, що мама чи батько неналежно виконували свої обов'язки, я цього не можу сказати. Хоча вони були обоє хворі, але вони не були позбавлені батьківських прав, тобто право доглядати за дитиною могли», - розповів головний лікар Срібнянської ЦРЛ Микола Діденко.

У службі у справах дітей приголомшили новиною — ця родина взагалі ніколи не стояла в них на обліку, хоча запит до спецлікарні про офіційне підтвердження діагнозів матері і батька звідти надсилали. Але відповіді не отримали. «Якщо ми не медики, спілкуючись із цією людиною, ніколи не скажеш, що з нею щось не так. Фактично, ця сім'я проживала, акти обстеження були — умови проживання задовільні», - розповіла заступник голови районної служби Ірина Мартинюк.
У поліції розслідують вбивство дитини, осудність матері визначатимуть психіатри, а тим часом прокуратура з'ясовує, чи можна було уникнути трагедії і яка зі служб не спрацювала на захист життя дитини.