Організували ходу автономні націоналісти з руху «Опір». Близько п’ятдесяти молодиків у масках та піротехнікою пройшлись площею Петрушевича, вулицею Шота Руставелі та Зеленою. Заявку на марш активісти не подавали, бо виступають проти системи теперішньої влади.

«Ми проводимо нелегальну акцію, бо не погоджуємося із режимом, який зараз панує в Україні. Ми відмовляємося від цієї системи, ми протестуємо проти неї, а на протест не подають заявки», – каже один з організаторів протесту.

Спочатку хлопці планували провести акцію на проспекті Свободи, але через велику кількість міліціонерів, вирішили відійти подальше від центру. Зібрались на перехресті вулиць Зеленої та Шота Руставелі.

Від зупинки громадського транспорту через дорогу розгорнули великий банер: «Кулю-буржую, зашморг – ментам». Почали марш вигуками: «Махно не голосував, Махно воював!».

Учасник акції у коментарі розповів, що український народний герой Нестор Махно підняв людей на боротьбу проти іноземних загарбників. Крім того, цей чоловік ще сто років тому сказав, що жоден з цих видів влади не дає людям свободи, а лише керує народом заради визиску маленькій групі обраних: «Махно тоді творив революцію й боровся за права трудящих і селян, а ми творимо її зараз».

Дорогою учасники маршу активно підпалювали кольорові димові шашки та кольорові вогняні факели, деякі несли у руках чорні прапори. У всіх обличчя були закриті масками. Дорогою скандували: «Вище-вище чорний стяг, бо держава кат трудяг», «Мир хатам, війна палацам», «Свободу чесним, свободу Павличенкам», «Революція» та інші.

Під час ходи кілька хлопців роздавали перехожим листівки про Нестора Махна. Біля Стрийського ринку без усяких розмов активісти розійшлись у різні сторони, і буквально за декілька секунд розчинились серед вулиць.

Також хлопці згадали теперішніх засуджених нинішньою системою Павличенків та Запорожця. «Павличенки – це ще ода жертва сучасного режиму. Вони не винні, про це говорять свідки, а суд дав довічне батькові. Згадайте скількох людей скалічили у відділках і скількох невинних посадили. Ми хочемо хоч когось врятувати і будемо тиражувати цю тему до перемоги», - додав активіст з руху «Автономний Опір».