Про це повідомляє Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України (м. Львів).

Зокрема, ось ці документи (на фото) забрали воїни 128-ї механізованої бригади з трупів російських найманців, яких було знищено під час чергового бою.

З паспортів видно, що в бою на Дебальцевському плацдармі беруть участь громадяни Російської Федерації.

Зокрема Євген Миколайович Бугров, народжений 23 липня 1976 року, та зареєстрований у місті Тюмень.

За словами українських воїнів, кремлівські покровителі фейкових ідей створення «руського міра» вдосконалили окозамилювання у справі приховування присутності громадян Росії у складі бойовиків терористичних організацій ЛНР та ДНР. Так, наприклад, вже відомий нам Євген Миколайович за іншими знайденими в нього документами є бійцем ДНР. Про це свідчить відповідний військовий квиток. За словами солдата, який знищив цього російського найманця, Євген Миколайвич мав сучасне спеціалізоване обмундирування морської піхоти збройнх сил Російської Федерації, та вів себе на полі бою як добре підготовлений воїн.

Так само не зрозуміло звідки у іншого нейтралізованого бійця ДНР,  Івана Михайловича Будриса, нібито за паспортом громадянина України, страхове свідоцтво обов’язкового пенсійного страхування Російської Федерації виписане на його ім’я. Погодьтесь, це викликає багато питань.

Наразі власники цих документів загинули. Вони поклали своє життя за примарні ідеї створення квазідержав ЛНР та ДНР. І дуже хочеться вірити, що ті, хто завербував і відправив цих громадян на війну у сусідню державу, розкажуть рідним і близьким цих людей всю правду про смерть цих росіян.