Предебачається, що щороку у цей день місто буде вшановувати офіціантів, які мають великий досвід роботи на цій посаді. Також найкращих працівників нагороджуватимуть почесними грамотами від мерії та цінними призами.

А фішкою Дня кельнера стане традиція, за якою ресторатори-власники закладів будуть працювати у своїх ресторанах офіціантами. За попередньою інформацією, 21 травня у другій половині дня ресторатори вдягнуть форму кельнерів та обслуговуватимуть відвідувачів.

Кожен з власників готує свій сюрприз для гостей закладу: це будуть і безкоштовні частування для постійних клієнтів, і повна відмова від чайових, також незвичайна форма офіціантів, в яку будуть вдягнуті ресторатори.

День кельнера буде проводитися в Україні вперше. Саме Львову належить честь започаткувати свято офіціанта, оскільки місто має давні ресторанні традиції та є визнаною гастрономічною столицею України. Професія кельнера у Львові має свої давні традиції. Офіціант у Львові здавна вважався обличчям закладу.

Взяти участь у Дні кельнера вже зголосилися 32 ресторани. Для участі у святі ресторатори повинні звертатися у Львівську міську раду.

За ініціативи Гільдії рестораторів Львова та підтримки Львівської міської ради це свято у Львові планується проводити щороку.

За інформацією kava.lviv.ua