На День Перемоги, 9 травня, в Києві планується провести одразу чотири масові ходи в районі парку Вічної Слави.

Про це повідомив заступник начальника управління – начальник відділу інформаційного забезпечення та комунікації КМДА Вадим Носач, пише УНН.

Наймасовішу ходу, за даними КМДА, наразі планує ГО «Інститут правової політики» Олени Бережної, матері загиблої екс-парламентарки Ірини Бережної, під назвою «Ніхто не забутий, ніщо не забуто», що є українським аналогом російської акції «Бессмертный полк». Заявлена кількість учасників у ній – 180 тисяч осіб. Буде задіяна звукопідсилююча апаратура і оркестр.

Повідомляється, що акція розпочнеться 9 травня о 8:30 біля станції метро «Арсенальна», а далі вулицею Московською рушить до парку Вічної Слави і триватиме до 16:00.

Також о 9:00 біля метро «Арсенальна» призначений збір учасників акції Ради Київської міської організації ветеранів України Миколи Мартинова, яка має схожу назву «Ніхто не забутий, ніщо не забуте! Мир. Злагода. Єдність». Згідно із заявкою, 5000 учасників рушать до парку Вічної Слави для покладання квітів. Акція триватиме до 12:00.

Крім того, КМО партії «Відродження» планує провести ходу і покладання квітів із вул. Лаврської також у парку Вічної Слави з 11:00 по 15:00. В акції заявлені 300 учасників.

Водночас на вулицях Лаврській і Мазепи, між Києво-Печерською лаврою і парком Вічної Слави та станцією метро «Арсенальна», з 9:00 по 13:00 проведе свою акцію ГО «Демократична Сокира» Антона Швеця під назвою «Безсмертний Грут» (щодо псевдопатріотичних проросійських акцій на території України). Організація повідомила про участь 300 осіб у заході.

Додамо, що в Україні відзначають День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.