Про це повідомляє прес-служба Головного управління Національної поліції України в Дніпропетровській області.

«18 березня до чергової частини Криничанського відділення поліції надійшло повідомлення про те, що на сміттєзвалищі в смт. Кринички невідомі автомобілі розвантажують побутове сміття. Прибувши на місце події, правоохоронці побачили, як два автомобілі «Сканія» з напівпричепом здійснюють вигрузку сміття, не маючи будь-яких супровідних документів. На момент приїзду поліцейських вони вже встигли вивантажити близько третини відходів», - йдеться у повідомленні.

При огляді місця події у кожній з куп сміття були виявлені та вилучені фіскальні чеки з магазинів Львова. У товарно-транспортних накладних вказувалося, що відходи везли зі Львова до Кривого Рога.

Викликана слідчо-оперативна група, співробітники Укртрансбезпеки та фахівці санепідемслужби задокументували порушення. Представники Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та ветеринарії склали протоколи про порушення санітарних норм.

Правоохоронці внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань із визначеною правовою кваліфікацією за ч.1 ст. 239 Кримінального кодексу України (забруднення або псування земель). Наразі триває перевірка.

«Вголос»