За словами Олега Панькевича, УКБ надало документи щодо необхідних коштів на завершення пам`ятника. Ці документи аналізуються і будуть винесені на сесію, зауважив голова ЛОР.

Як зазначив Олег Панькевич, мова йде про 3,7 мільйона гривень, які потрібні для завершення будівництва пам'ятника Бандері. Окрім того, очільник облради не виключив додаткового фінансування для завершення робіт.

«Ми зобов`язані завершити будівництво пам`ятника якнайшвидше. Окрім того, очевидно, буде прийняте рішення про виділення додаткових коштів з обласного бюджету. Яка це буде сума коштів - вирішить обласна рада», - розповів Олег Панькевич.

Нагадаємо, що фірма-генпідрядник, що виконує роботи з будівництва пам`ятника Степанові Бандері у Львові, нещодавно зупинила роботи через заборгованість перед нею обласної ради. Сума боргу облради перед генпідрядником становить 160 тисяч гривень.

Як пояснив Олег Панькевич, борги Львівської облради перед фірмою-підрядником виникли з вини Держказначейства.

Нагадаємо, що в бюджеті на 2011 рік Львівська обласна рада заклала на будівництво пам’ятника Степанові Бандері 600 тисяч гривень. Раніше говорилося про суму у 2,5 млн. грн. на завершення пам’ятника.

Про ситуацію з пам'ятником Степану Бандері читайте ТУТ.