У підрозділах бойовиків на Донбасі зросла кількість втрат і нецільового використання військового майна, тому РФ відправила на Донбас військову комісію для перевірки.

Про це інформує головне управління розвідки Міністерства оборони України.

На окуповані території Луганської та Донецької областей прибули військові комісії з Росії для перевірки обліку зброї, боєприпасів та іншого військового майна в бойовиків. Але несподівано їх спіткали труднощі.

В з'єднаних частинах "1 і 2 АК ЗС РФ" зросла кількість втрат і нецільового використання зброї та боєприпасів. Комісії штабу 8-ї армії Південного військового округу ЗС РФ в підрозділах бойовиків проводять інтенсивну перевірку наявності зброї, боєприпасів, запасів речової та продовольчої служб.

Тому командири деяких частин для уникнення відповідальності за порушення вдалися до радикальних методів:

"30 січня в одній із частин російських окупаційних військ, напередодні прибуття комісії були спалені приміщення штабу частини, в результаті чого згоріли всі облікові документи по всім службам, в т. ч. ракетно-артилерійського озброєння, фінансовій, продовольчій, речовій (звітності) й особисті справи військовослужбовців цієї частини", — повідомили в розвідці.

Як писав "Вголос", на Донбасі окупанти обстріляли район Донецької фільтрувальної станції.