У понеділок, 22 березня, вперше за 7 років окупації Донбасу російська партія заявила про відкриття в ОРДЛО власного представництва.

На таку новину нещодавно відреагував спікер Міністерства закордонних справ України Олег Ніколенко. Про це пише "РБК-Україна".

У МЗС заявили, що відкриття представництва партії "Справедлива Росія – за правду" - це ще один доказ того, що країна-агресор займається ескалацією ситуації на окупованих територіях.

Ніколенко зазначив, що Росія продовжує нехтувати Мінськими домовленостями. У Путіна відкрито здійснюють кроки для того, щоб затягнути Луганщину та Донеччину у власне економічне, політичне та електоральне поле.

Російські партії побачили, що після незаконної паспортизації жителів Донбасу з’явилася змога отримати політичні дивіденди. "Партія" хоче допомогти мешканцям окупованих територій "реалізувати виборчі права громадян РФ". Такі дії порушують суверенітет та законодавство України.

Також Ніколенко вдалось довідатися, що у Путіна також хочуть організувати вибори в Держдуму РФ на території ОРДЛО. Україна в жодному разі не визнаватиме такі голосування.

Раніше Вголос повідомляв: