Спостерігачі ОБСЄ знову помітили на Донбасі танки й іншу військову техніку окупантів, яка перебувала поза місцем відведення важкого озброєння.

Про це повідомляє прес-центр ООС.

Повідомляється, що від початку цього року окупанти почали застосовувати артилерію і майже щодня ведуть обстріл із 122 мм гармат, не припиняють мінометні обстріли позицій ЗСУ й українських населених пунктів.

Спостерігачі у той же час зафіксували важку техніку російсько-окупаційних військ із порушенням ліній відведення в районі Новоселівки — чотири танки й одну самохідну гаубицю.

Триває і розміщення озброєнь і військової техніки збройних формувань Російської Федерації в зоні безпеки. Зокрема, дві бойові машини піхоти БМП-1 і одну бойову панцерну машину іншої модифікації помітили біля населеного пункту Стіла, чотири БМП-1 в районі міста Докучаєвськ, один МТ-ЛБ поблизу Сентянівки, ще один МТ-ЛБ із встановленою зенітною установкою Зу 23-2 — неподалік від населеного пункту Міус, дві БМП — поряд із Михайлівкою (30 км на північний схід від Донецька). Крім того, зафіксувли два вантажних автомобілі в складі комплексу РЕБ "Торн" у місті Ясинувата", — йдеться в повідомленні.

Додамо, що  бойовики тричі обстріляли бійців ЗСУ, є поранений.