Лікарі відмовляються видати довідку, без якої РАГС не може зареєструвати дитину. Усе тому, що народили хлопчика вдома – без медичної допомоги.

Молода мама каже, що рішення було свідомим. «Я хотіла, щоб це було в тому просторі, так званому просторі любові, де відбувалося й зачаття. Тому що для нас це очікувана дитини, ми до неї готувалися та я хотіла, аби вона народилася в цій атмосфері, цій енергетиці», – пояснила Світлана Пономаренко.

Медики ж пояснюють, що засвідчити народження дитини не можуть. Бо за вагітністю не спостерігали і пологи не приймали. «Лікар акушер-гінеколог письмово заявила, що вона не може підтвердити факту народження саме цією жінкою», – зазначив головний лікар Центрально-міської лікарні Харцизька Василь Гапон.

Медики кажуть, щоби зареєструвати дитину, народжену не в лікарні, породілля мала з’явитися на медкомісію. Однак цього не відбулося.

Молода мама такі претензії відкидає. Вона вважає, що це психологічний тиск на неї. А зазіхання на її материнські права та вимоги медиків її просто принижують як жінку. Конфлікт між родиною і медиками зайшов у глухий кут. Аби нарешті зареєструвати 4-місячного Єлизара, сім’ї Пономаренків доведеться йти до суду. І через ДНК-експертизу підтвердити, що саме вони батьки цієї дитини.

Джерело: ТСН