Про це  «Українській правді » повідомив регіональний координатор "Сильні громади Донеччини" Павло Островський.

 "У Дружківці близько 500 городян вийшли на акцію протесту проти літніх відключень води. Городян обурює, що в Дружківці воду відключають в денний час, а подають вранці і ввечері, з перебоями, в той час як в сусідніх містах вода подається цілодобово", - зазначив він. 

Також приводом для невдоволення місцевих жителів стала ініціатива підвищити тариф на водопостачання на 50%, до 27,60 грн.

Крім того, учасники мітингу вимагали передати Дружківську ділянку водоканалу обласного комунального підприємства "Вода Донбасу" на баланс міста, а директора водоканалу Олексія Долбещенкова відправити у відставку через незадовільні результати роботи та конфлікт інтересів між службовим становищем та сімейним бізнесом.

Як повідомив Островський, дружина Олексія Долбещенкова Ірина має бізнес з продажу очищеної води, тому в періоди відключень водопостачання кількість замовлень збільшується.

До мітингувальників вийшов заступник міського голови Руслан Верещагін і в.о. директора водоканалу Сергій Каушан.

За словами Верещагіна, "Вода Донбасу" справляється зі своїми обов'язками в повному обсязі. Хоча ще недавно виконком, до складу якого входить Верещагін, визнав роботу Дружківського водоканалу незадовільною.

Каушан запевнив, що він робить все можливе, щоб забезпечити подачу води хоча на б повний світловий день.

"На мітингу була одноголосно підтримана резолюція, яка зачіпає вищевказані проблеми. Свої підписи під цим зверненням під час акції поставили 373 людини", - сказав Островський.

Також організатори мітингу планують зібрати кілька тисяч підписів і передати звернення голові ДонОДА, директору КП "Вода Донбасу", міському голові та прокурору області.