Як інформує прес-центр АТО, відвідавши оселі літніх людей, які проживають одиноко, військовики та міліціонери докладно розповіли, як потрібно поводитися в тих чи інших ситуаціях, а ще продемонстрували елементарні правила поведінки під час зустрічі або розмови з потенційним зловмисником. Також особливу увагу під час рейду приділили тим сім'ям або ж окремим особам, які трохи не вписуються в загальноприйняті рамки благополуччя.

«У населених пунктах Іскра, Комишеваха, Новий Комар та Шевченко виникла складна криміногенна ситуація, – розповів один з офіцерів військово-цивільного співробітництва. – Є люди, які за своїми переконаннями потребують посиленої уваги. Тож ми разом із працівниками міліції провели роз’яснювальну роботу. Зокрема, поговорили з особами, які десь спіткнулися або ж повернули не на той шлях, та переконали їх у позитивних і загальнодержавних цінностях. Також під час спілкування з'ясували проблеми, які в них існують, щоб розрядити кризову ситуацію та не допустити насильства».

Наприкінці візитів у населені пункти військовослужбовці зустрілися з головами сільських та селищних рад, щоб обмінятися контактними даними про всяк випадок. Вони запевнили, що в разі звернення мешканці селищ неодмінно дочекаються від них допомоги.