Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

Як ідеться в повідомленні, 9 листопада Слов'янський міськрайонний суд визнав колишнього українського міліціонера винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу (участь у терористичній групі чи терористичній організації), і заочно засудив його до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

У судовому засіданні встановлено, що у квітні 2014 року, коли Горлівку захопили представники терористичної організації «ДНР», 36-річний заступник начальника сектору дільничних інспекторів міліції Калінінського районного відділу Горлівського міського управління МВС України в Донецькій області порушив присягу й перейшов на бік бойовиків.

Маючи звання капітана міліції, чоловік почав працювати в так званій «поліції МВС ДНР» на посаді начальника так званого «центрально-міського районного відділу кримінальної поліції міста Горлівки».

Колишній міліціонер і досі керує цим незаконним збройним формуванням, проводить слідчі й розшукові дії, тобто активно бере участь у терористичній організації «ДНР».

Оскільки обвинувачений перебуває на тимчасово окупованій території, слідчі прокуратури Донецької області ухвалили рішення про проведення щодо нього спеціального досудового розслідування, за результатами якого суд виніс заочне рішення.