У Донецькій області СБУ затримала бойовика терористичної організації «ДНР».

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Як встановили оперативники СБУ, керівник однієї з громадських організацій міста Дружківка у травні 2014 року приєднався до лав бойовиків.

«Перебуваючи у лавах терористів він брав активну участь у бойових діях проти сил антитерористичної операції. Зловмисник, зокрема, організовував «несення служби» на незаконних блокпостах бойовиків, що розташовувались у Дружківці. Також він забезпечував озброєну охорону на так званих «виборчих дільницях» під час псевдовиборів на тимчасово окупованій території Донеччини», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що після звільнення Дружківки від окупації, бойовик тривалий час переховувався від українських правоохоронців. Знайшли його у родичів в одному з населених пунктів Донецької області.

Бойовику оголошено про підозру в скоєнні злочину з ч. 1 ст. 258-3 Кримінального кодексу України та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Тривають невідкладні слідчі дії. Операція з викриття зловмисника проводилась за сприяння Державної прикордонної служби України.