Зведення прес-центру штабу АТО станом на 6.00 годину 24 грудня 2015 року опубліковано на офіційній сторінці у Facebook.

«З 18 години вчорашнього дня до опівночі тричі зі стрілецької зброї загарбники обстрілювали наші позиції біля Зайцевого, з автоматичних станкових гранатометів та великокаліберних кулеметів – біля Лозового. Неприцільний вогонь зі стрілецької зброї та гранатометів бандити вели в бік наших захисників у районі Опитного, південніше Авдіївки, що неподалік Донецького аеропорту. Також вони обстрілювали наших захисників північніше Горлівки – біля Майорська, Новгородського, Зайцевого та Лозового тощо», – деталізується у зведенні.
Також, з початку цієї доби зафіксовано 5 випадків порушення незаконними збройними формуваннями режиму повної тиші, а з автоматичних станкових гранатометів вони обстріляли один із підрозділів сил АТО біля Зайцевого, великокаліберних кулеметів – поблизу Троїцького, зі стрілецької зброї вели вогонь в напрямку наших позицій під Новгородським та Майорськом.
Ситуація на Луганщині та Маріупольському напрямку залишається без змін. Впродовж ночі там було відносно тихо, відмічається у зведенні.

 

Зведення прес-центру штабу АТО станом на 6.00 годину 24 грудня 2015 року Впродовж минулої доби зафіксовано 51 випадок …

Опубліковано Прес-центр штабу АТО 23 грудня 2015 р.