Про це сьогодні під час прес-конференції розповів начальник ГУМВС України у Львівській області Олександр Рудяк, інформує кореспондент Вголосу.

«Там ще були двоє цивільних понятих та цивільна особа, яка проводила інтернет. Зараз прокуратурою всі допитані. У нього вилучений светр, який, як він стверджує, теж «потерпів». Також буде проведено ряд експертиз, включаючи експертизу ДНК», – сказав Рудяк.
У Флекмана також вилучили телефон, який, як він твердить, йому не належить та краплі для очей, який використовують для розведення наркотиків.

«В нас до цих крапельок є дуже багато питань, тому що вони є рецептурними. Експертиза вже проведена. Але поки не відомо, чи це буде кримінальна відповідальність, стаття 309, чи наркомісної речовини в краплях не вистачить і це буде 44 стаття Адміністративного кодексу», – повідомив головний міліціонер області.

Окрім того, Рудяк додав, що вперше зіткнувся ситуацією, щоб настільки жорстко повелись міліціонери.

«Хоча після допиту Флекман не зазначив у журналі жодних претензій до міліції. Якщо хтось в це вірить, то я віддаю це на вашу віру. Але я думаю, що після розслідування прокуратура вас проінформує додатково, бо ця справа на контролі обласного прокурора Василенка Олега», – зазначив начальник міліції.

Якщо буде доведено, що заява Флекмана була неправдивою, то, за словами Рудяка, міліція наполягатиме на порушенні кримінальної справи з цього приводу, а якщо ж не буде для цього підстав, то начальник міліції обіцяє зустрітись із заявником у суді.

Матеріали службового розслідування міліції направлені до прокуратури. Прокуратура відкрила кримінальне провадження за статею 309.

Зазначимо, 7-8 жовтня у ЗМІ з’явилася інформація про те, що у Львові 1 жовтня працівники Львівського міського управління міліції побили та чинили тиск, погрожували і навіть «справили природну потребу» на львів’янина Дмитра Флекмана.