Про це розповів директор департаменту з питань цивільного захисту ОДА Олексій Титаренко під час брифінгу сьогодні, передає кореспондент «Вголосу».

Олексій Титаренко зазначив, що для посилення охорони задіяні наряди патрульно-постової служби, ДАІ та Нацгвардії.

«За інформацією начальника головного управління міліції Дмитра Загарії, на добове чергування тепер заступає понад 900 осіб міліцейського складу. Ця робота продовжується. В планах є активне залучення громадських організацій для того», – сказав директор департаменту.

Він закликав мешканців області бути дуже уважними, не панікувати. У випадку виявлення підозрілих предметів (великі сумки, пакети тощо) відразу звертатися до міліції чи «надзвичайників». Також Олексій Титаренко закликав людей з розумінням ставитись до того, що на дорогах з’явиться більше працівників міліції, які зупинятимуть автомобілі, що видаватимуться для них підозрілими.

«Одним із завдань патрулів на дорогах є перевірка підозрілих осіб та автомобілів. Хочу звернутися до мешканців Львівщини, щоб з розумінням поставились до цього і, якщо їх зупиняють патрулі, то мають на це право. У нас зараз стан підвищеної готовності до надзвичайних ситуацій. Однак не варто піднімати паніку», – наголосив Олексій Титаренко.

Як писав «Вголос», режим підвищеної готовності, який діє на території України відучора, дає можливість підготуватися до належного реагування населення та всіх служб під час надзвичайних ситуацій.