Корнат на запитання кореспондента Вголосу зазначив нині, що не може сказати, що зняття кандидатів від НРУ на користь представника іншої політсили є неможливим.

Разом з тим Андрій Корнат зауважив, що виборча кампанія є коротка і говорити про якісь технологічні кроки, які б допомогли тому чи іншому кандидату, важко.

«Навіть сам факт зняття кандидата і оголошення про підтримку іншого треба встигнути донести донести до виборця», – підкреслив Корнат.

«Це складна процедура з огляду на короткотривалий виборчий процес. Водночас ця кампанія не може носити характер поборювання. Звичайно, ці політичні сили, які представлені високими рейтингами – будуть відігравати базову роль для своїх кандидатів в частині отримання результатів на виборах. Але авторитет людей на місцях також важливий. Якщо порівняти авторитет і бренд, то гарантій на перемогу більше дасть авторитетна особа, а не бренд. Бо відомість того чи іншого кандидата на місцях не є пустопорожня. Вона або негативна, або позитивна», – зазначив він.

Як писав Вголос, п’ятьох кандидатів від НРУ делегували рухівці до Львівської обласної ради на довиборах, що мають відбутися 27 січня цього року.