Про це повідомив голова ТВК у Львівській області Микола Щур під час прес-конференції сьогодні, передає кореспондент Вголосу.

Микола Щур зазначив, що участь у довиборах в ЛОР, які мають відбутися 27 січня, візьмуть 476 тисяч виборців, з них 316 тисяч – у Львові.

Голова обласної ТВК розповів, що у деяких районах Львівщини ТВД поскорочували втричі.

«Така тенденція не є хорошою, оскільки виникнуть проблеми для самих виборців. Однак це також один із механізмів скорочення видатків на проведення виборців», – сказав Микола Щур.

Він додав, що через відсутність коштів на проведення повноцінної виборчої кампанії, а також те, що вона співпадає із періодом новорічно-різдвяних свят, багато жителів Львівщини не знають про те, що у області відбудуться довибори.

Голова правління ЛОГО «Комітет виборців України» Роман Кошовий додав, що переважно на проміжних місцевих виборах явка є досить низькою. Другий факт, який занизить явку, – це укрупнення дільниць.

«Звичайно, найбільший вплив це матиме у сільській місцевості, особливо для літніх людей, для осіб, яким важко прибути до виборчої дільниці. А при заниженій явці дуже часто перемагають політичні сили, які не користуються особливою підтримкою людей», – пояснив Роман Кошовий.

Він додав, що укрупнення дільниць має великий негативний фактор: «на виборах перемогти той, хто привезе своїх виборців на виборах автобусах до дільниць».

Як писав Вголос, 4 січня – останній день реєстрації кандидатів в депутати на проміжні вибори до Львівської обласної ради.

Відповідно до документів, які є у розпорядженні Вголосу, на вакантні крісла в облраді претендуватиме 51 особа.