Зокрема, до виборців 121 округу звернулись голова Проводу Львівської обласної організації Конгресу українських націоналістів Тарас Гентош, депутат Львівської обласної ради, член фракції Народного руху України Тарас Курчик та депутат Львівської обласної ради, член фракції ВО «Свобода» Михайло Задорожний, які заявили: «Ми – представники національно-патріотичних сил Дрогобиччини, заявляємо про об’єднання наших сил задля консолідації усіх зусиль у боротьбі із антиукраїнським режимом. Ми чітко усвідомлюємо загрози, перед якими опинилась Держава Україна, чітко усвідомлюємо необхідність формування якісно нового проукраїнського парламенту, і відтак маніфестуємо:ми об’єднуємось заради захисту результатів волевиявлення наших громадян та недопущення фальсифікацій як під час виборів, так під час підрахунку голосів. Закликаємо усіх долучитись до цього процесу і забезпечити право кожного громадянина бути почутим»

Відтак, було зроблено ще одну надзвичайно важливу заяву, яка, по-суті, змінює хід виборчих перегонів у Дрогобицькому виборчому окрузі. Так, депутат Львівської обласної ради, член фракції Народного руху України у обласній раді, кандидат у народні депутати України по 121 виборчому округу Тарас Курчик заявив: «Нас усіх турбує доля нашого рідного краю. Турбує те, де ми опинимось завтра, яким буде наше життя, життя наших дітей. Турбує те, чи подбає майбутній депутат про наш округ, чи ж, отримавши депутатський мандат,як і попередники про нас забуде. Тож, аби раз і назавжди розрубати цей гордіїв вузол «нав’язаних» депутатів, аби не наслідувати гіркий український звичай «Де два пана, там три гетьмана», аби дотримуватись задекларованих принципів ведення якісно нової політики - політики для народу, я прийняв виважене і обдумане рішення зняти свою кандидатуру з цих виборчих перегонів на користь найдостойнішого і найрейтинговішого проукраїнського національно-патріотичного кандидата, який має реальний шанс на перемогу, -на користь Михайла Задорожного. Все з тим, щоб не розпорошувати голоси, і відтак привести в український парламент направду свого депутата - людину, яка не говорить лозунгами і завченими фразами, а яка говорить, і розуміє про що веде мову. Впевнений, що Михайло Задорожний дійсно відстоюватиме інтереси громади.

Вірю, що він стане достойним народним обранцем. Тому я підтримую Михайла Задорожного, і закликаю кожного із вас зробити те ж. Поряд з тим, звертаюся до усіх кандидатів в депутати до Верховної ради України по 121 виборчому округу із закликом до об’єднання. Прошу вас, шановні колеги, приєднуватися до нашої команди. Все для того, щоб в кінцевомурезультаті переміг дійсно дієвий політик, а відтак переміг наш округ і усі ми разом. Відкиньмо в бік свої амбіції і бажання, збережімо і використаймо шанс для нашого краюобрати дієвого депутата, який дбатиме за округ, який забезпечить його поступ і розвиток. Зробімо так, щоб потім нам не було соромно за згаяний і змарнований шанс!»

Підтримав слова Тараса Курчика голова Проводу Львівського обласного Конгресу українських націоналістів Тарас Гентош, який зазначив: «Ми – ті, що тут сьогодні зібралися, сповідуємо єдині цінності – цінності української України. Тож запевняю: усім, хто скаже, що не хоче голосувати за Тараса Гентоша, радитиму проголосувати за Михайла Задорожного і партію ВО «Свобода», бо такі політики обов’язково мають бути в українській великій політиці!»