Про це повідомили у прес-службі Державного комітету телебачення і радіомовлення.

Заступник генерального директора з питань міжнародного співробітництва НТКУ Вікторія Романова зазначила, що цьогорічний конкурс зазнав деяких змін. Наприклад, змінився хронометраж пісні з 2,45 хвилин до 3 хвилин і хронометраж посткардів, відтепер процедура жеребкування для визначення порядкових номерів виступів відбуватиметься за участю самих конкурсантів (раніше порядок виступів визначали голови делегацій).

З цього року також зміниться час проведення конкурсу: відтепер шоу розпочинатиметься о 20:00. Цю зміну було запроваджено з огляду на те, що цільовою аудиторією Дитячого пісенного конкурсу Євробачення є діти та їхні батьки. Тому 30 листопада у Палаці мистецтв «Україна» конкурс розпочнеться о 20:00 за київським часом і о 19:00 за загальноєвропейським.

Сцена Євробачення матиме вигляд рухомих пазлів, які символізують об’єднання. Також вперше за всю історію Дитячого Євробачення було вирішено наблизити елементи світлового, декораційного оформлення до дорослого Євробачення. Організатори запевняють, що всі комунікації залу автономні, тому шоу відбудеться за будь-якої погоди, за будь-яких умов.