«Замок» на Богдана Хмельницького, 124 – колишня фабрика спиртових напоїв, зараз відома як «Фабрика повидла» вже не вперше збирає у своїх стінах шанувальників незвичних, але таких модних зараз напрямків мистецтва. 

Колектив театру молодий – він існує лише півроку, але за цей час хлопці та дівчата встигли побувати на кількох фестивалях: «Заході», «Франкомісії», «Фортмісії» та інших. Один з акторів театру Improv_group Володимир Коваль розповідає: їхня невелика труппа (лише десятеро людей) нещодавно повернулась з Білорусі, там їх приймали дуже тепло та не шкодували долонь на аплодисменти.

Кожного разу виступ театру виходить інакшим, адже їхній імпровізований режисер – публіка. Актори пропонують глядачам ігри, за правилами яких і формується вистава. Наприклад, у грі «День за 60 секунд» один глядач має розповісти історію одного свого дня, а актори – показати її за одну хвилину, потім за сорок секунд, потім – ще коротше. Виходить весело та захоплююче як для тих, хто показує, так і для тих, хто дивиться.

Сьогодні подивитись та взяти участь в імпровізаційній виставі прийшли близько трьох десятків глядачів, їх не злякала навіть погода та час від часу падаюча зі стелі штукатурка (як-не-як будівлі вже понад сто років, зараз вона пустує, і за нею ніхто не доглядає).