«Docudays UA», який стартує 21 березня цього року повністю відмовився від розважальної програми.

«Фестиваль потрібний нам, як зброя в інформаційній війні, яку ми поки що програємо Путіну. Потрібний і нам самим – як порятунок роботою від трагічності подій останніх чотирьох місяців. Бо наша робота зараз – збирати людей, розповідати про переможну силу людської гідності, обмінюватися досвідом, надихати на нові думки, ідеї та проекти розбудови нової України», – розповіла Дар'я Аверченко член Відбіркової ради «Docudays UA».

Тема фестивалю – «Ідеорупція».

«Це – корупція, що давно набула ознак ідеології, яка з роками стійко закріпилась в українській ментальності», – зазначають організатори.

У перший день відкриття фестивалю глядачам представлять український протест очима громадян.

За словами організаторів, «Євромайдан. Чорновий монтаж» – не зовсім повноцінний фільм. Це калейдоскоп кадрів та відео від багатьох режисерів, які документували останні три місяці те, що насправді відбувається в Україні.

Фестиваль традиційно представить конкурсну та позаконкурсну програми. Конкурс проходить у трьох напрямках – «DOCU/ЖИТТЯ», «DOCU/ПРАВО», «DOCU/КОРОТКО», кожен із яких оцінює окреме журі. Також свого фаворита обирає студентське журі та глядачі.

Автор: Gazeta.ua