Інцидент стався вдень у суботу, 26 травня, в районі дорожньої розв’язки Макартур-Каузвей, через яку пролягає шлях з центру Майамі в курортну зону Саут-біч. Там у ці дні збираються натовпи людей, що приїхали подивитися на щорічний фестиваль хіп-хопу, який продовжується 7 днів.

Свідками нападу канібала стали дорожній патрульний і випадкова перехожа, пише газета The Miami Herald. На їхніх очах підозрюваний буквально поїдав обличчя жертви, при цьому на ньому не було одягу.
 
Робітник спробував зупинити злочинця словами, використовуючи свій гучномовець. А жінка побачила неподалік поліцейського і подала йому знаки рукою, просячи про допомогу.

Поліцейський попросив зловмисника зупинитися і зробив попереджувальний постріл, але той не відреагував. Його вдалося зупинити лише п’ятьма пострілами, від яких канібал помер.

У зв’язку з інцидентом на дорозі на кілька годин утворився затор.
 
У поліції застосування зброї їхнім співробітником назвали правомірним у зв’язку з особливою жорстокістю злочинця.

Ймовірно, причиною нападу став так званий кокаїновий психоз. Для нього характерне відчуття спеки, яке змушує людину роздягатися. Жертва канібала, ймовірно - бездомний, був госпіталізований.

Джерело: Кореспондент http://ua.korrespondent.net/world/1354156-u-floridi-policejskij-na-vulici-zastreliv-kanibala