Про це повідомляють «Крим.Реалії».

«У порушення четвертої Женевської Конвенції від 1949 року відбувається політика заміщення населення. За нашими даними, до Криму завезено понад 120 тисяч осіб із Росії, при цьому з Криму виїхали приблизно 27 тисяч людей, які офіційно зареєструвались у компетентних органах України як внутрішньо-переміщені особи. Останній випадок – це видворення активіста кримськотатарського народу Недіма Халілова, який перебуває в Краснодарському краї й на знак протесту оголосив голодування», – сказав Барієв.

У Криму після анексії почастішали масові обшуки у незалежних журналістів, кримськотатарських активістів і членів Меджлісу.

Міністерство закордонних справ України висловило стурбованість переслідуваннями громадян України в анексованому Криму і звернулося до міжнародного співтовариства з проханням застосували всі можливі види правового й політичного тиску на Росію з метою припинення нею тоталітарних методів придушення прав людини і свободи слова, а також звільнення всіх утримуваних у РФ українських політв'язнів і заручників.