Про це інформує прес-служба облдержадміністрації.

Зокрема, переселенці запитують, що робити, якщо їх немає в списках виборців, чи можна проголосувати якщо не було подано заяви про тимчасову зміну місця голосування. Окрім того, уточнюють кількість бюлетенів, яку вони мають отримати на дільничій виборчій комісії.

Нагадаємо, проголосувати на позачергових виборах народних депутатів України зможуть ті переселенці, які не пізніше ніж 20 жовтня подали до відділу ведення Державного реєстру виборців заяву про тимчасову зміну місця голосування із зазначенням дільниці чи адреси, за якою виборець бажає проголосувати. 

Проголосувати вимушені переселенці зможуть тільки за депутатів, які включені до партійних списків, тобто на ДВК вони отримають лише один бюлетень.

Додамо, начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Львівської ОДА Федір Алєйніков каже, що від загальної кількості переселенців зі сходу та Криму, зареєстрованих на Львівщині, виявили бажання проголосувати трохи більше тисячі.

Як писав «Вголос», в Україні тривають позачергові вибори до Верховної Ради України.

Участь у виборах беруть 56 партій, від яких балотується 3114 кандидатів.

В одномандатних округах участь у виборах беруть 3322 кандидати.

Законом «Про вибори народних депутатів України» встановлено 5% прохідний бар'єр і змішану систему: 225 депутатів обираються в загальнодержавному багатомандатному окрузі за виборчими списками від політичних партій, а інші 225 — за мажоритарною системою в одномандатних округах. Зважаючи, що Росія окупувала АР Крим, 26 жовтня не вдасться обрати 12 депутатів у мажоритарних округах окупованого півострова. Така ж ситуація складеться щонайменше у половині виборчих округів Донецької та Луганської області, які зараз контролюються терористами «ДНР» та «ЛНР».