Як повідомив «Вголосу» начальник сектору зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Львівській області, підполковник Віталій Туровцев, під завалами опинилося троє рятувальників, зараз їх намагаються витягти.

Голова ГО «Варта700» Наталя Шелестак, яка перебуває на звалищі, у коментарі «Вголосу» сказала, що шансів порятунку трьох рятувальників, які нині опинилися під завалами, немає.

За її словами, серед рятувальників, які потрапили у пастку, ймовірно, перебуває активіст «Варти 700».

«Хлопець з нашої організації, який працює рятувальником, зранку був на сміттєзвалищі, нині з ним немає зв’язку. Не знаю точно, чи він під завалами, чи ні. Не знаю, що робити», – сказала Наталя Шелестак і додала, що дихати на сміттєзвалищі можливо лише через спеціальні захисні маски.

Як писав «Вголос», фахівці Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій розглядають кілька версій причин пожежі на території сміттєзвалища твердих побутових відходів ЛКП «Збиранка» (Грибовицьке сміттєзвалище).

Сьогодні станом на 07:40 пожежу на Грибовицькому сміттєзвалищі ліквідовано на всій площі.

На Львівщині два дні горіло сміттєзвалище біля с. Збиранка. Люди перекрили дорогу на полігон ТПВ і вимагали приїзду міського голови Львова Андрія Садового.