У неділю, 1 березня, у Палаці творчості дітей та юнацтва Галичини, вул. Вахнянина, 27 о 18:00 год. відбудеться «Гуцульська забава» з циклу «Етно-Україна». Мета проекту «Етно-Україна» ознайомити львів’ян та гостей міста з культурою етнографічних регіонів України: Гуцульщини, Бойківщини, Лемківщини, Полісся, Поділля, Буковини, Слобожанщини та інших за допомогою проведення тематичних етно-вечірок у Львові.

Про це повідомила прес-служба ЛМР.

В програмі передбачено імпровізацію гуцульського весілля в постановці Космацького народного ансамблю пісні і танцю, виставку-продаж виробів народних майстрів Космача (писанки, сирні іграшки, різьба по дереву, ткацтво, ліщиноплетіння, вишивка, музичні інструменти). На забаві можна буде навчитися танцювати гуцульські танці, зокрема «аркан», «гуцулка», «голубка», «яблунівка» та скуштувати страви гуцульської кухні: бануш, бурінник, бринза, бужиниця, колач з медом.

«Багато людей у Львові практично не ознайомлені з культурним різноманіттям регіонів України, тому і народилася ідея провести цикл заходів «Етно-Україна» для того, щоб ознайомити зацікавлених людей з культурним різноманіттям України, яке повільно розчиняється і зникає», – повідомив організатор проекту Ігор Губіліт.

Зустріч організовують громадська організація «Підкова», Інститут Громадського Лідерства, Космацька сільська рада за підтримки Львівської міської ради.

Квитки можна придбати в центральних театральних касах (пр. Свободи, 37) та в автокасі (пр. Свободи). Організатори просять приходити в українському вбранні.