Про це повідомляє прес-служба Нацполіції України.

До оперативників Управління захисту економіки (УЗЕ)  у Чернігівській області ДЗЕ Нацполіції надійшла інформація, що керівництво роти однієї з військових частин займається поборами з підлеглих.  Якщо їм необхідна була позачергова відпустка, командир за свою згоду вимагав гроші.

За фактом вимагання неправомірної вигоди військова прокуратура Деснянського гарнізону розпочала кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Під час оперативних заходів правоохоронці встановили, що командиру відділення військової частини у зв'язку із сімейними обставинами потрібна була позачергова відпустка. З відповідним питанням він звернувся до вищого керівництва. Командир роти погодився його відпустити за 3 тисячі гривень.

Відтак, сьогодні, 9 березня, на території військової частини у смт. Десна військового затримали оперативники УЗЕ у Чернігівській області Нацполіції, слідчі військової прокуратури Деснянського гарнізону спільно з військової контрозвідкою СБУ під час одержання хабара. У нього вилучили 3 тисячі гривень.

 На даний час командира роти однієї з військових частин затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Тим часом, на Кіровоградщині оперативники обласного управління захисту економіки та слідчі поліції області затримали завідуючого сектору державної реєстрації однієї з райдержадміністрацій. 56-річний посадовець вимагав 5 тисяч гривень неправомірної вигоди за реєстрацію юридичної особи - фермерське господарство. Його затримали у службовому кабінеті при одержанні хабара.

«Вголос»