Про це повідомила прес-служба прокуратури Харківської області.

Пенсіонер просив привести у відповідність межі його земельної ділянки із сусідом. На його думку, вона була неправильно оформлена і її площа була занижена на 3 сотки.

Під час перерви в суді у позивача виник конфлікт з представником відповідача. Перший, недовго думаючи, вдарив 39-річного чоловіка ножем у шию. Той встиг крикнути.

Після цього нападник вибіг на вулицю, побачив першу-ліпшу машину, приставив водієві ніж до живота і наказав їхати куди він скаже. Проїхавши кілька метрів, водій, який також отримав поранення, вискочив з авто і втік. Тоді зловмисник спричинив поранення ножем у шию собі.

Як з’ясувалося, йдучи до суду, він захопив із собою аж три ножі.

Потерпілий представник відповідача перебуває в лікарні у тяжкому стані. У нього - велика втрата крові. У тій же лікарні перебуває і сам нападник. На даний час лікарі, які прибули з Харкова, оперують нападника і потерпілого.

На місці події працюють прокурор району, керівник структурного підрозділу прокуратури області, слідчо-оперативна група райвідділу міліції.

Міліція проводить перевірку інциденту, вивчає всі обставини.

Стосовно нападника порушення кримінальну справу за ч. 2 ст. 15, ч.1 ст. 115 Кримінального кодексу України (замах на умисне вбивство).

Хід слідства перебуває на контролі керівництва прокуратури області.