Центральна виборча комісія обробила 100% протоколів голосування на позачергових виборах народних депутатів ще на двох округах у Харкові, перемогу здобули кандидат від партії “Слуга народу” Вікторія Кінзбурська і нардеп-самовисуванець Олександр Фельдман.

Про це інформує Інтерфакс-Україна.

Так, у 171-му окрузі (Немишлянський район, частина Індустріального та Слобідського районів Харкова) за завідувача сектору департаменту Державної будівельно-архітектурної інспекції в Харківській області, безпартійну Вікторію Кінзбурську, що балотувалася від “Слуги народу”, проголосували 38,01% виборців, що взяли участь у виборах (26921 людина). Вона суттєво випередила свого найближчого суперника – підприємця і кандидата від “ОПЗЖ” Андрія Лесика, який отримав 26,95% (19085) голосів. Кандидат від “Опозиційного блоку”, директор із зовнішньоекономічних зв’язків ПАТ “Завод “Південкабель” Володимир Золотарьов посів третє місце з 12,72% (9013) голосів.

У 174-му окрузі (Новобаварський і Холодногірський райони Харкова) з незначним відривом переміг нинішній народний депутат, самовисуванець Олександр Фельдман, який отримав 37,25% (29070) голосів. Доцента Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого Вікторію Алєксєйчук, що балотувалася від “Слуги народу”, підтримали 33,16% виборців (25885). На третьому місці зі значним відривом від лідерів – підприємець, депутат облради Олександр Ткаченко, що балотувався до ВР як самовисуванець, із 12,58% (9821) голосів.

Отже, станом на вечір вівторка ЦВК обробила 100% протоколів голосування на позачергових виборах народних депутатів на всіх округах Харкова та області. На всіх міських округах кандидати, публічно підтримані міським головою Геннадієм Кернесом, посіли друге або третє місце.

Нинішні народні депутати змогли підтвердити свій статус лише у двох округах: Олександра Фельдмана переобрано в 174-му окрузі Харкова, а кандидата від “Опоблоку” Дмитра Шенцева – в 176-му окрузі Харківської області. В інших 12 округах перемогли кандидати від партії “Слуга народу”.