Як інформує сектор комунікації ГУ Національної поліції в Хмельницькій області, вбивство сталося 14 жовтня 2015 року близько 22:00 у селі Буртин Полонського району. Після спільного розпиття спиртного між чоловіками виникла суперечка, під час якої підозрюваний убив потерпілого сокирою, а наступного дня закопав тіло в лісосмузі.

Спочатку зниклого 40-річного чоловіка дружина декілька днів шукала власними силами та, коли це не дало результату, звернулася по допомогу до сільського голови, яка, своєю чергою, зателефонувала на «102».

На господарстві, де сталося вбивство, правоохоронці виявили лопату зі свіжою землею, хоча жодних сільськогосподарських робіт там ніхто не проводив. Власника на місці не було. Оглянувши прилеглу до будинку територію, в лісосмузі працівники міліції виявили свіжоскопану землю, а коли почали її розгортати, виявили тіло зниклого чоловіка.

Потім розпочалися заходи з розшуку підозрюваного. Правоохоронці оточили ліс і почали прочісувати територію. Протягом двох годин 45-річного чоловіка затримали. Зловмисник не заперечував своєї провини і розповів, що того вечора разом із потерпілим вони чимало випили, потім почали сваритися — через нестачу спиртного і те, хто і за чиї гроші має його купувати. Розлючений господар схопив сокиру і кілька разів ударив нею свого гостя по голові. Той помер одразу.

Зрозумівши, що накоїв, підозрюваний спалив усі закривавлені речі, поприбирав сліди крові в будинку, а наступного дня, дочекавшись, коли стемніє, виволік тіло в лісосмугу й закопав.

Нещодавно суд розглянув матеріали кримінального провадження і визнав чоловіка винним у скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 115 «Умисне вбивство» Кримінального кодексу України, й засудив його на 14 років позбавлення волі.