Матері 38 років. Жінка при свідках лупцює малого не тільки руками, а й ногами. «Вийшла вона із ним на вулицю, він щось її спитав, а вона йому між ноги влупила, і як закричить!», – розповіла свідок. «Він зашпортався і впав на коліна, вона його за руку як хватнула і жбурнула, що аж під дерево залетів», – додає сусідка.

Матір навіть прив’язує сина на балконі, щоб не заважав. Поскаржитися хлопцеві нікому – батько пішов із сім’ї. Малий плакався сусідам і показував свої рани. Через жінку-садистку батьки бояться випускати на вулицю навіть своїх дітей.

За знущаннями над дитиною щодня спостерігають жителі одразу кількох багатоповерхівок. Робити ж жінці зауваження марно, бо вона реагує на них неадекватно – переходить на крики і бійку. Сусіди підозрюють, що у жінки психічні розлади. Батько хлопчика відмовляється показувати обличчя, він підтверджує, що у його дружини ще з лютого почалися проблеми із психікою. Саме через це він і пішов з сім’ї.

Сама жінка неохоче йде на контакт, показати, у яких умовах живе її дитина, відмовляється. Розповісти, чому знущається над дитиною, жінка не захотіла. Свіжі подряпини на обличчі Сашка мати пояснює просто – сама поранила дитину, бо так їй захотілося.

У навчально-реабілітаційному закладі, який відвідував хлопчик, теж скаржаться на жінку – вона перестала приводити свого сина. Сусіди жінки неодноразово зверталися до соціальних служб і міліції, аби ті врятували дитину, але результату, кажуть, ніякого. Правоохоронців обмежилися протоколом. Працівників соцслужб жінка не впустила у квартиру, тому робити висновки фахівці не змогли. У службі у справах дітей про неадекватну поведінку матері дізналися, начебто, тільки від журналістів. Там обіцяють розібратися.

Джерело: Gazeta.ua