Про це інформує кореспондент Вголосу.

«Допомагайте, хто чим може, ми збираємо гроші на виїзди людей. Долучайтеся. Їхати, кидати всі справи», – закликали лідери Старокостянтинівських «Свободи» та «Батьківщини». Під періодичне скандування «Банду геть!» до людей звертались із словами обурення місцеві лідери.

«Щоб ми не боялися, щоб ми не думали про те, що нас звільнять з роботи, що завтра нам не буде що їсти. Ми маємо знати, що живемо в демократичній державі, ми маємо знати, що ми європейська країна і саме за цю європейську країну стояли ці діти», – відзначив голова міського осередку ВО «Свобода» Сергій Бондарчук.

Директор КП «Водоканал» Олександр Лактіонов, член міського осередку «Батьківщини» та депутат Старокостянтинівської міської ради зауважив: «Я дав таку пропозицію, щоб його (Януковича – ред.) перед тим за рішенням суду роздягнули до гола. Нехай тільки лишиться в плавках. І сфотографували його з усіх сторін, як вони фотографують злочинців. І ще ззаду, щоб сфотографували, для того, щоб всі побачили, а чи правда те, що в нашого президента наколоті купола, а кожен купол означає, скільки він сидів. А правда те, що в нього наколото на грудях: «я нє забуду мать родную»,а мать по-їхньому – це зона, тюрма. А правда те, що він коли парить ноги в бані і в тазіку, на кожному пальці написано «ані усталі» і от тоді ми побачимо, чи це чутки чи це правда».

Натомість на сайті Старокостянтинівської міськради жодного звернення влади із приводу останніх подій в країні ще й досі не оприлюднили. Не спромоглися депутати зібратися на позачергову сесію. Не підтримав тут депутатів і міський голова Старокостянтинова Микола Мельничук.

«Він сказав, що не хоче позоритись і сесії не буде», – розповідає голова міського осередку ВО «Свобода» Сергій Бондарчук. Але й самі депутати та члени опозиційних партій міста не проявили особливої активності, адже ще й досі не змогли назбирати необхідної кількості голосів для проведення позачергової сесії.

До речі, не зважаючи на те, що зі сцени оголосили безстроковий мітинг, вже вранці 4 грудня ніяких наметів перед Старокостянтинівською райдержадміністрацією не було. В сусідніх містах області ще й досі тривають акції супротиву владі, у Старокостянтинові людям не оголосили ні телефонів страйкового комітету, ні точного часу, коли місто долучиться до всеукраїнського страйку, ні централізованого місця для виїзду на Київ.