У Запоріжжі водій маршрутки кілька разів ударив пасажира і виштовхав його з транспорту через прохання вимкнути радіо, на якому звучали новини російською мовою.

Про цей інцидент в соцмережах написала мешканка Запоріжжя Тетяна Ярмохіна у Facebook.

Потерпілий – її чоловік-священик Андрій. За її словами, Андрій тричі просив водія вимкнути новини, але той не реагував. А коли спробував зняти водія на камеру, той вирвав у нього з рук телефон і викинув у вікно, а самого пасажира вдарив кілька разів і виштовхав з машини.

Тетяна Ярмохіна нарікає на те, що лише один молодий чоловік відреагував на цю ситуацію, а поліція, яку вона викликала кілька разів, так і не приїхала.

Під цим постом розгорілася дискусія. Багато інтернет-користувачів співчували Тетяні та її чоловікові, інші – дивувалися, звідки в ефірі взялися російські новини і куди дивиться СБУ.

Ця історія отримала продовження. Медики, до яких звернувся пастор, виявили у нього посттравматичну перфорацію барабанної перетинки. Якщо лікування не допоможе, то потерпілого потрібно буде оперувати. Як написала Тетяна Ярмохіна, їй «подзвонили з СБУ».

Нагадаємо, що на Прикарпатті водій вигнав 11-річну дитину з автобуса.