Про це йшлося під час наради в голови Волинської ОДА з питань реалізації інвестиційних проектів, - передає власкор «Вголосу».

Начальник управління капітального будівництва ОДА Лілія Павлова розповіла, що за кошти субвенції, а це  74,8 мільйона гривень, в області реалізовуються 183 об’єкти.

Всього надійшло 54,4 мільйона гривень, з них лише у листопаді – 18,7 мільйона,  освоїли 18,8 мільйона гривень, до кінця року неосвоєними є понад 56 мільйонів. «Пасуть задніх» в освоєнні коштів у Старовижівському, Ківерцівському, Любомльському районах та Устилузі.

У Старовижівського районі розпочали роботи з облаштування шатрової покрівлі Старовижівської центральної районної лікарні.

У Ківерцівському районі передбачені капітальний ремонт приміщення ЗОШ у селі Дерно,  капітальний ремонт амбулаторії у цьому ж селі та капремонт ДНЗ.

У Володимир-Волинському районі йдуть  ремонті роботи у будинку культури в селі П’ятидні, дофінансувати планують ремонт будинку культури в Устилузі.

У Шацькому районі ще тільки подають документи щодо декларації початку будівельних робіт по утепленню ДНЗ №1 у Шацьку на що буде витрачено 1,2 мільйона гривень.