Як розповів у коментарі Вголосу голова Львівської міської громадської організації «Скнилівська трагедія» Стефан Козак, потерпілі планують у цей день традиційно прийти на місце загибелі своїх рідних. Об 11 год. тут відбудеться спільна екуменічна молитва в капличці та сегменті пам’яті. Потім молитву також прочитають біля пам’ятника на Голосківському цвинтарі, де захоронені неідентифіковані рештки тіл. 

За словами Стефана Козака, потерпілі втомилися боротися у відстоюванні своєї правди. «У зв’язку із тим, що влада аморфна, немає сенсу боротися і немає з ким». – сказав він.

«Навіть суддя Загоруйко відверто зізнався, що змагальний процес був відсутній. Не було з ким змагатися, самі потерпілі винні у тому, що не були представлені ні захисники, ні вони самі. На оголошення вироку приїхало 5 чоловік, у тому числі я з дружиною», – додав Стефан Козак.

Попри це у Європейському суді з прав людини перебувають 2 справи потерпілих у Скнилівській трагедії. Одне зі звернень стосується вироку щодо пілотів, інша – щодо генералів.

Стефан Козак також розповів, що на місці вибуху літака, де зараз встановлений Сегмент пам’яті для вшанування загиблих авіакатастрофі, планується облаштувати стоянку для літаків. 13 березня цього року у рамках підготовки до Євро-2012 Міноборони передало аеродром «Скнилів» у відання аеропорту «Львів».

Зокрема, до керівника «Скнилівської трагедії» звернувся гендиректор Львівського аеропорту Олександр Загрева з проханням перенести Сегмент. Він пояснив таку необхідність тим, що на цьому місці заплановано провести реконструкцію з подальшим облаштуванням стоянки літаків. Планується перенести сегмент до каплички, встановленої одразу біля аеродрому.

За словами Стефана Козака, потерпілі не мають нічого проти такого перенесення.

«Я запропонував, щоб це відбувалося на державному рівні або хоча б обласному, щоб це перенесення відбулося без шкоди для самого Сегмента», – зазначив Козак.