За словами організаторів, вранці на місці майбутнього перетину українсько-польського кордону падав дощ та був сильний вітер. Це на певний час «паралізувало» роботу техніків на сцені.

Але вже до обіду небо над кордоном 803 розвиднілося. Мабуть, цьому посприяла також присутність та молитви Ієрархів та духовенства різних конферсій з Польщі та України, які прибули до Угринова на Екуменічну молитву в наміренні польсько-українського добросусідства. В спільній молитві до Транскордонної Ікони Корчминської Богородиці взяли участь Архиєпископи та Владики УГКЦ, РКЦ, УПЦ МП, а також представник УПЦ КП. Привітання надіслав Блаженніший Любомир Кардинал Гузар, Глава УГКЦ. Однією з родзинок свята стала урочиста церемонія вручення статуетки нагороди Капітули польсько-українського поєднання для її цьогорічних лауреатів: Єжи Гофмана та Богдана Ступки. Під час концерту було зачитано привітання від Президентів України та Польщі. З відео-привітанням до учасників свята звернувся Арсеній Яценюк, засновник Фонду Open Ukraine.

В.Огризко, міністр закордонних справ України у своєму листі привітанні відзначив: „Переконаний, що цьогорічна акція виробить нові продуктивні ідеї для поглиблення та зміцнення українсько-польського співробітництва, взаєморозуміння і взаємоповаги до культурних надбань наших народів, що стане вагомим внеском у розбудову об’єднаної Європи”. Лист привітання до учасників свята надійшов також від пані Катерини Ющенко, Голови Наглядової ради Міжнародного благодійного Фонду „Україна 3000” : „Проведення цього заходу свідчить про дійсно важливий крок до ще ближчого єднання українського та польського народів, котрі мають у своїй історії, культурі, традиціїях багато спільного”.

Кульмінацією свята стало унікальне музичне дійство «Кордон803» за участю „Океан Ельзи”, „Тартак”, „Бум Бокс”, Каї, T.Love та Karimski Club. Концерт був співфінансований з польської сторони в рамках програми польської закордонної допомоги Міністерства закордонних справ РП, з української сторони - за підтримки Фонду Open Ukraine та корпорації «Індустріальний Союз Донбасу». Титульним спонсором заходу виступила страхова компанія PZU Україна. Учасники урочистостей мали також нагоду відвідати транскордонний ярмарок, інтеграційні заходи, ярмарок ремесел. А з прикордонної вежі можна було побачити транскордонний ленд-арт Ярослава Козяри у вигляді двох риб, які "пливуть" одночасно біля кордону. Ідея ленд-арту, який був реалізовано за підтримки Польського Інституту в Києві, показати, що природа і культура знаходяться над кордонами, встановленими Людиною.

На Кордоні 803 не забракло також спортивно-політичної частини. В товариському футбольному матчі зіграли команда Польщі у склад якої ввійшли парламентаристи Сейму та команда України, у складі народних депутатів України та збірної Львівської міської ради. Декілька хвилин на футбольному полі зіграли також Сашко Положинський, лідер гурту «Тартак» та Ігор Пелих, ведучий концерту.

Організаторами Європейських Днів Добросусідства є Фундація духовної культури пограниччя та МГО „Академія Української Молоді” при співпраці та за сприяння Міністерств закордонних справ, Державної прикордонної та митної служби, Львівської та Волинської облдержадміністрацій, Люблінського воєводства, Посольства України в Польщі, Посольства Польщі в Україні, Польського інституту в Києві, Українського Католицького Університету, Сокальської райдержадміністрації, Сокальської ради, Львівської міської ради та низки інших організацій та установ.