З восьми українок, які брали участь у турнірі, пробитися в 1/8 фіналу вдалося лише львів’янці Яні Шемякіній . Успішно пройшовши таких суперниць як Рената Кнапік (Польща) і Брітта Хайдеманн (Німеччина), Яна «спіткнулася» об китаянку Юджі Сун.

Цікаво, що Шемякіна, Хайдеманн і Сун - володарки відповідно олімпійського золота, срібла і бронзи Лондона 2012 зустрілися між собою далеко не у фіналі турніру. Бій Шемякіна - Хайдеманн відбувся в 1/16 фіналу, а наступним був поєдинок Шемякіна-Сун. Втім, не тільки золоту і сріблу ОІ 2012 не вдалося дістатися до п'єдесталу пошани - китаянка Сун завершила свою боротьбу в чвертьфіналі, тим самим так само залишившись без нагороди на цих змаганнях.У командних змаганнях збірна України завоювала сьоме місце. В 1/8 фіналу українки з рахунком 15:14 перемогли німкень, у чвертьфіналі поступилися румункам (35:45) і в боротьбі за 5-8 місця спочатку програли італійкам (34:45) , а після перемогли швейцарок (45:41).