Про це повідомила прокуратури Київської області.

«Досудовим розслідуванням встановлено, що 30-річний чоловік раніше вже був засуджений до 11 років в’язниці, за умисне вбивство своєї матері та за нанесення тяжких тілесних ушкоджень своєму батькові від яких той помер. Звільнився горе-син з місця позбавлення волі умовно-достроково – за 2,5 роки до закінчення строку покарання. Проте, на волі чоловік пробув не довго. Вже через два місяці колишній засуджений вбив свого товариша. Чоловік сильно напився та спровокував з ним конфлікт. В запалі, не знайшовши достатньо аргументів, чоловік наніс потерпілому понад тридцять ударів руками та ногами. Внаслідок важких травм той помер», - повідомляє прокуратура.

Дії засудженого кваліфіковані за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого п.13 ч. 2 ст. 115 КК України, тобто умисне вбивство вчинене особою повторно.

На час досудового розслідування та судового розгляду підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Прокуратура Білоцерківського району підтримала державне обвинувачення у цьому кримінальному проваджені. В судовому засіданні вина чоловіка в інкримінованому йому злочині повністю доведена.