Як повідомляють у ГУ Національної поліції в місті Києві, нині зловмисник перебуває під вартою. Проти нього розпочато кілька кримінальних проваджень.

Поліцейські з’ясували, що молодий чоловік торік познайомився з жінкою, яка проживала в Києві з двома дітьми. Згодом він переїхав до неї.

Через роботу жінка часто залишала свого цивільного чоловіка з дітьми. Однак навіть не могла подумати, що той проявлятиме інтимний інтерес до неповнолітньої доньки. Одного разу, скориставшись відсутністю матері, зловмисник на очах у маленького братика зґвалтував дівчину, після чого залякав дитину: якщо та розкаже матері, в якої хворе серце, матиме проблеми. Проте дівчинка все-таки наважилася розповісти про зґвалтування матері й жінка звернулася в поліцію.

Після проведення слідчих дій чоловікові повідомили про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 152 (зґвалтування), ч. 1 та 2 ст. 153 (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом) та ч. 1 і 2 ст. 156 (розбещення неповнолітніх) Кримінального кодексу України.

За злочин чоловікові загрожує до п’ятнадцяти років в’язниці.