Про це «ОстроВу» повідомив один з учасників зйомок.

Головний герой фільму - підліток з неблагополучної сім'ї, який змушений іти працювати на «копанку», щоб прогодувати своїх сестер.

Фільм був знятий з фестивального показу за ініціативою його українського сопродюсера Олени Фетісової. Причому сталося це всього за кілька годин до презентації. Український співпродюсер фільму Олена Фетісова раптово назвала своє ж кіно «постановочним і невідповідним жанру». Такий хід, на думку естонської сторони, виглядає досить дивним, оскільки раніше нічого подібного Фетісова не заявляла, і навпаки, будучи продюсером, мала намір поширювати фільм в Україну. Мар'яна Каат була шокована тим, що трапилося. Дії Фетісової вона вважає політичним замовленням.

«Фільм, в силу політичної ситуації в Україні, складно поширювати. Моя мета - показ зараз, індивідуальний показ поза фестивалем, щоб люди винесли самі свої рішення, що цей фільм собою являє, тому що ті звинувачення, які я отримала сьогодні, несподівані для мене, вони просто образливі », - сказала вона.

Мар'яні Каат вдалося показати фільм в Україну поза конкурсом, однак говорити про повноцінний прокат після демаршу української сторони неможливо.

Раніше фільм уже демонструвався на фестивалях в 30 країнах світу.

Джерело: Остров