Про це повідомлено на сайті Геннадія Москаля.

«Підприємство, яке є основним хлібовиробником у районі, захопили озброєні військовослужбовці батальйону «Айдар», які встановили тут свої правила й почали необґрунтовано піднімати ціну на хліб, що викликає соціальне напруження й нарікання на дії влади серед місцевого населення, – заявляє Москаль. – При цьому військові «Айдару» не дозволяють іншим виробникам завозити хліб у Станично-Луганський район і зовсім не платять за енергоносії (заборгованість підприємства за газ нині становить 700 тисяч гривень, а за електроенергію – 150 тисяч гривень», – йдеться в повідомленні.

Як зазначено в повідомленні, бійці також привласнили гроші підприємства та сировину.

«Ба більше – вони привласнили готівку підприємства (280 тисяч гривень) та матеріали для виготовлення хліба на суму 740 тисяч гривень. Після захоплення підприємства випічка хліба впала на 50 відсотків, а частину обладнання вже почали розбирати на металобрухт. Генштаб Збройних сил України на наші попередні звернення підтвердив факт захоплення підприємства «УкрВереск» батальйоном «Айдар», але жодних дій для його звільнення не вжив. Незважаючи на те, що в Збройних силах України є служба військового правопорядку, вона навіть не представлена в Луганській області», – зазначено в повідомленні.

У повідомленні наголошено: військово-цивільна адміністрація вважає, що бійці мають виконувати свої прямі обов’язки – захищати територіальну цілісність України, а не робити бізнес на хлібі, відкрито грабуючи область, яка й так потерпає від військових дій і поганої економічної ситуації. А злочинці, які у військовій формі й зі зброєю захоплюють підприємства, мають сидіти за ґратами.