Про це повідомлено на сайті голови Луганської облдержадміністрації Геннадія Москаля.

Найгарячіші точки – Станиця Луганська, Новотошківка та Нижнє Попаснянського району.

Як зазначено в повідомленні, Новотошківку, що за два кілометри від 29-го блокпоста на «Бахмутці», обстрілювали з артилерії та «Градів» усю ніч. Є прямі влучення снарядів у житло, кілька будинків серйозно пошкоджено. Перебито лінії електропередач, тому в селі немає світла та центрального водопостачання. Поранених і загиблих серед мирних мешканців немає.

Під інтенсивний обстріл із «Градів» потрапило с. Нижнє. Є прямі влучення в житлові будинки, три з них відновленню не підлягають. Інформацію про потерпілих з’ясовують.

У Чорнухиному один зі снарядів вибухнув на подвір’ї лікарні, вибито вікна та двері, пошкоджено фасад. Ніхто з людей, на щастя, не постраждав. У селищі вже четверту добу немає світла, туди виїхали ремонтні бригади.

«У с. Артема поблизу Станиці Луганської внаслідок артилерійського обстрілу пошкоджено дві електричні підстанції та насосну станцію, вибуховими хвилями вибито вікна в житлових будинках та сільській школі, – повідомляє голова Луганської ОДА Геннадій Москаль. – У сусідньому с. Плотина реактивними снарядами з «Градів» пошкоджено десять будинків (вибито вікна, знесено дахи). Вчора вночі тривав обстріл із важкої артилерії та «Градів» і самої Станиці Луганської. В центральній частині внаслідок прямого влучення снаряда повністю зруйновано магазин «Катюша», крім того, пошкоджено 10 будинків, п’ять із яких відновленню не підлягають. Поранених та загиблих серед мирного населення немає. В райцентрі перебито газопровід середнього тиску, селище, а також сусідні Валуйське, Макарове та Артема залишаються без світла та газу».

Зараз у Станиці тривають бої із застосуванням автоматичної зброї на станції Кoндрашівська Нова.